Last minute dovolená Malta

Dovolená Malta

Malta

Dovolená Malta – Toužíte po skvělé dovolené? Láká Vás představa báječného koupání a slunění v jedné z  nejatraktivnějších lokalit v Evropě? Ostrov Malta předčí všechna Vaše očekávání! Dovolená na Maltě je zárukou dokonalé spokojenosti každého, kdo vyžaduje vynikající relaxaci a špičkový servis. Ponořte se do azurově modrých vln Středozemního moře! Užijte si pohodu a spoustu slunce na malebných kamenitých plážích!

Praktické informace Malta

Doba letu: cca 2 hodiny 50 minut

Cestovní doklady: Občan ČR může cestovat na Maltu na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu

Časový posun: 0 hodiny

Vízum na Maltu: K pobytu do tří měsíců není vízum

Měna: Euro

Zdravotní péče: Mezi Maltou a ČR neexistuje dohoda o poskytování bezplatné zdravotní péče, proto je nutné si sjednat před cestou zdravotní pojištění. Zdravotnická péče je na velmi dobré úrovni.

Elektrické napětí: 240 V a zásuvky britského typu. V případě, že budete potřebovat pro své elektrické spotřebiče adaptér, lze ho běžně zakoupit na recepci hotelu nebo v obchodech.

Telefonování na Maltě: mezinárodní telefonní předvolba +356

Nákupy na Maltě: Celkově je na Maltě o něco dráž než u nás, jelikož Malta musí většinu zboží dovážet, což pro ostrov není jednoduché. Co se týče potravin, nejlevněji nakoupíte v supermarketech, ceny zde jsou srovnatelné s cenami u nás.

Základní cena potravin: chleba bochník = € 0,35
jablka 1 kg = € 0,80
banány 1 kg = € 0,90
pomeranče 1 kg = € 1,10 
pivo plechovka = € 0,70 – 1,60
1 kopeček zmrzliny = € 0,70
mléko 1 l = € 0,60
minerální voda 1 l = € 0,45