Jezerní a adventní slavnosti

Jezerní a adventní slavnosti

JEZERNÍ ADVENTNÍ SLAVNOSTI V SOLNÉ KOMOŘE

a největší průvod čertů na světě....

JEZDÍME 6 LET

 

Ubytování přímo ve Schladmingu!!!!!

 

Gmunden, Bad Ischl, Salcburk, St. Wolfgang, Strobl, St. Gilgen, Schladming


ilustrační foto

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Adventní trhy u jezera Traunsee - v Gmundenu před keramickou zvonkohrou. Adventní trhy v císařském Bad Ischlu - možnost navštívit mechanický betlém. Letos ubytování v hotelu*** přímo ve Schladmingu - zcela nový tříhvězdičkový hotel u lanovky na Planai. Na největší světové seskupení čertů na světě ve Schladmingu jdete přímo z hotelu pěšky (5 minut na centrální náměstí) a zpět se vracíte , kdy chcete….Třeba až po návštěvě čertovské aprés ski party kousek od hotelu s živou kapelou, pitím a jídlem..., a hlavně s čerty……Užijte si tento skvělý festival až do samého konce... Průvod končí u vašeho hotelu.
2. den: Salcburk v čase adventu - návštěva slavných adventních trhů před salcburským dómem a volno k prohlídce města (pevnost, Mozartův dům, Getreidegasse,.....). Adventní trhy v St. Gilgen a St. Wolfgang. Plavba lodí po jezeře kolem obří 19 m vysoké lucerny a 6 m dlouhé komety a dalších vánočních krás uprostřed horského jezera… Návrat do půlnoci.

Termín
Cena dospělý
Dítě do 15 let
 24.11. - 25.11.2012
3.200,- Kč 2.560,- Kč
23.11. - 24.11.2013
   
                 
 
Dětstké ceny platí při ubytování v pokoji se 2 dospělými pokoji - 20% za každé dítě do 15 let

Cena zahrnuje:

dopravu, nocleh v hotelu*** (pokoje s příslušenstvím) včetně bufetové snídaně ve Schladmingu, průvodce, pojištění proti úpadku.

Doplatek:

večeře: 540 Kč (4-chodová večeře v bufetové podobě)   
pokoj 1/1: 450 Kč

VÁŠ HOTEL VE SCHLADMINGU

zcela nový moderní hotel v ideální poloze pod lanovkami na Planai. Moderní pokoje se sprchou a WC, kabelovou TV, rádiem, trezorem a bezplatným připojením na internet. Celý hotel je nekuřácký. Sky sauna na střeše s terasou, odkud je panoramatický výhled na vrcholy Dachsteinu a Planai. Jen 5 minut pěší chůze na Hlavní náměstí !!!!