Tropická Laguna a advent v Pasově

Tropická Laguna a advent v Pasově

TROPICKÁ LAGUNA A ADVENT V PASOVĚ

NOVINKA, nádherný hotel**** v historickém městě Wels jen pár kroků od adventních trhů
Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 5.30 hodin. Adventní Pasov - adventní trhy před dómem. Jedinečná věc - největší varhany na světě - obvykle odpolední koncert. Nebude chybět prohlídka města. Barokní dóm sv. Štěpána je dlouhý 101 metrů a ukrývá největší varhany na světě, které mají více jak 15 tisíc píšťal a kolem 30 km různých zvukovodů. Schärding - nejkrásnější rakouské barokní náměstí - jednotná podoba měšťanských domů - barvou se odlišovala jednotlivá řemesla, například v modrých domech žili pekaři, v červených řezníci, ve žlutých domech se bylo možno ubytovat. Tzv. plovoucí adventní trh u Innu. Večer po ubytování v centru historického města Wels ve čtyřhvězdičkovém hotelu můžete navštívit dvoje adventní trhy - tradiční řemeslický adventní trh "Pod Kaštany" je cca 100 m od hotelu, adventní trh na historickém náměstí s 12 m vysokou horou přání je cca 200 m od hotelu. Pro zájemce zajistíme společnou večeři v soukromém minipivovaru - jen pár kroků od hotelu.
2.den:  tento den máe na výběr dva programy, rozhodnout se můžete až na místě podle chuti....
Program termálky - Celodenní pobyt v termálech Bad Schallerbach, které pokládáme za absolutní rakouskou špičku. Na výběr máte celkem čtyři areály s termální vodou či jejich kombinaci (vše dostupné z jedné šatny). Absolutním hitem sjou nové bazény Cabrio Therme Tropicana. Jedinečný je Aquakomplex - absolutní světová novinka - 5D kino v plavkách, 3D brýle na očích, pohyblivé lavice, speciální efekty.

Termín
Cena dospělý
Dítě do 15 let
15.12.-16.12.2012
2800,- Kč
2.240,- Kč
14.12.-15.12.2013
 
 

Dětská cena platí při ubytování se 2 dospělými osobami na pokoji - 20% na každé dítě do 15 let

Cena zahrnuje:

dopravu busem, 1 x nocleh ve čtyřhvězdičkovém hotelu ve Welsu s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Příplatek:

večeře: 450 Kč
pokoj 1/1: 400 Kč


Odjezdová místa: TRASA A

VÁŠ HOTEL****

čtyřhvězdičkový hotel se nachází v centru Welsu na začátku pěší zóny, 2 minuty pěší chůze od starobylého náměstí s adventními trhy, další advetní trh je cca 80 metrů od hotelu. Hotel má 66 komfortních pokojů s příslušenstvím (WC, sprcha či vana), minibarem, satelitní LDC TV, s internetovou přípojkou, skvělou bufetouvo snídaní (teplý i studený bufet), s příjemnou kavárnou.... Mezi časté hosty hotelu patří divadelní a operní umělci z Rakouska i Německa.

Tento hotel je ideání pro vaše kolektivní zájezdy - připravíme vám rádi program na míru (Štýr, Linec, Solná komora, termální areály,....)

Francie Francie Francie Francie
Francie Francie Francie Francie

LÁZNĚ BAD SCHALLERBACH
Snad nejkrásnější termální lázeňský komplex v Rakousku Vás letos přivítá se zcela novou atraktivní tváří s atraktivními novými bazény světové úrovně.

CABRIO TERME TROPICANA
- jižní atmosféra po celý rok, absolutní špička
- v Rakousku jediné lázně s otvírací střechou - 14 m vysoká skleněná střecha překrývá Lagunus 35°C teplou vodou a 3 léčivé bazény se slanou vodou, se sirnatou vodou, s jodovou vodou
- areál zcela nový - byl otevřen loni
- Korálová jeskyně - jeskyně s masážními lehátky, z termální vody můžete pozorovat tropické ryby v akváriu s mořskou vodou, která je 6 m vysoké, má průměr 2,6 metru a obsah 30.000 litrů mořské vody - celým akváriem prostupuje korálový útes s celou jeho faunou a flórou
- v horní části akvária je kavárna
- součástí bazénu je vodní bar, ve kterém můžete ponořeni do horké vody popíjet tropické koktejly
- krásný venkovní bazén má uprostřed ostrůvek s ohněm
- za tmy je vše osvětlováno barevnými reflektory, které vytvářejí jedinečnou atmosféru

 

AQUAPULCO - TERMÁLNÍ RÁJ PRO CELOU RODINU
Rakouský nejaktraktivnější a největší vodní svět s termální vodou teplou 30°C s teplotou vzduchu 32°C nabízí na ploše 3100 m2 karibskou atmosféru s mnoha atrakcemi a se zcela novou tváří:
Velký vnitřní bazén s pozvolným vstupem do vody a s umělými mořskými vlnami. Pirátská show - show ohně, světel a vody.... Z výšky 12 metrů z hory Monte Aquapulco vede celkem 5 atraktivních tobogánů:
- Starlight Express - tobogán, který končí ve venkovním bazénu - uvnitř zažijete hru světelných efektů a hudby z aktuálních hitparád - všechny efekty náhodně pouští počítač - každá jízda je tedy jiná - Měří se Vám čas - můžete se přiblížit rekordu tobogánu.
- Crazy River - 109 metrů dlouhý tobogán - jízda na nafukovacích kruzích
- Aquapulco Canyon - kanál s divokou vodou s průtokem neuvěřitelných 20 tisíc litrů vody za minutu. Kanál je obložen jemnými plasem, který umožní bezpečnou a přesto velmi rychlou jízdu. Vede skrz jeskyni uvnitř hory
- Kamikaze - jen 42 metrů dlouhá skluzavka zaručuje nejrychlejší možnou jízdu z výšky 12 metrů
- Yellow River - 92 metrů dlouhý tobogán, který rovněž končí ve vnějším bazénu
- Velké vnější bazény s teplotou vody 30-32°C.

Atmosféru dotváří: mexická architektura, restaurace ve stylu pirátské pevnosti, tropický bar přímo u pláže, živé palmy a vegetace.

Colorama s novou tváří:
Nový bazén Colorama je meditační bazén extra třídy. 34°C teplá voda, tichá hudba a 15 metrů široké plátno na promítání nejrůznějších filmů či tropických motivů. I nadále jsou tu světelné efekty měnícího se denního světla, ranních červánků či západu slunce.