Windsurfing

Windsurfing

Windsurfing

 

Windsurfing v Řecku

 

Chcete vzít rodinu na dovolenou k moři a už Vás nebaví se jen líně povalovat na pláži? Máte rádi vodu, sport a chtěli byste zkusit něco nového nebo třeba jen zabavit Vaše ratolesti?

Tak co si takhle zawindsurfovat jinde než pouze na internetu?

Vydejte se na dovolenou na některý z řeckých ostrovů, kde si tento úžasný sport můžete vyzkoušet. Aktivní dovolenou však zorganizujeme i zkušeným a ostříleným windsurfařům!

Představte si nádherně modrou hladinu moře, vítr, který se Vám opírá do plachty a nechte se unášet…

 

Pokud jste v windsurfování úplnými začátečníky, pak je pro Vás ideálním místem pro dovolenou ostrov KOS, kde si můžete zasurfovat i zawindsurfovat v letovisku Tigaki. Zde se totiž nachází surfařská škola a půjčovna, kde se dohovoříte česky a vyučuje zde český instruktor.
Tento sport si mohou vyzkoušet nejen dospělí, ale i děti.
Pokud jste již zkušeným windsurfařem a nemáte svou výbavu nebo jste ji nechali doma, pak si zde windsurf můžete zapůjčit. Pokud máte svou vlastní výbavu, zajistíme Vám přepravu letadlem, případně po předchozí domluvě i pozemní cestou.

 

Dalšími ostrovy vhodnými k provozování tohoto sportu jsou například SAMOS, kde najdete ideální podmínky k surfování v letovisku Kokkari, dále pak menší, ale surfaři velmi vyhledávaný a turismem zatím nepříliš dotčený ostrov KARPATHOS s vyhlášenou surfařskou oblastí Aphiartis či mezi surfaři velmi oblíbené letovisko Vassiliki na známém ostrově LEFKADA.

Pokud Vás surfování či surfařské oblasti zajímají více, neváhejte nás kontaktovat.

CENÍK ZÁKLADNÍCH SLUŽEB:

• Zapůjčení windsurfu v Tigaki na ostrově Kos: 15,- EUR/1 h.

• Zapůjčení windsurfu v Tigaki na ostrově Kos + instruktor hovořící česky: 25,- EUR/1 h. (ceny jsou orientační – v závislosti na počtu lekcí/hodin pronájmu surfu se mohou snižovat)

• Letecká přeprava surfu: 1.000,- Kč