Španělsko - Calella 2014

Španělsko - Calella 2014

Španělsko - Calella

 • nové a lepší ceny

(webové stránky se momentálně
upravují, níže uvedený pobyt je již v prodeji. Více info v c.a.Yvetta)

HOTEL Santa Monica ***+   POBYT S PLNOU PENZÍ - ŠVÉDSKÉ STOLY ( kód TRE 6659)

 

Španělsko se rozkládá na větší části Pyrenejského poloostrova, ležícího na jihozápadním výběžku Evropy. Svou rozlohou je čtvrtou největší zemí Evropy.   Španělsko charakterizuje ohromná rozmanitost krajiny. Smícháte-li hory, pahorkatiny, pouště, polopouště, náhorní plošinu, úrodná údolí podél řek, pobřežní roviny s rozlehlými plážemi, skalnaté pobřeží s malými plážičkami skrývajícími se pod útesy, sopečné a stepní oblasti, mokřiny, hluboká údolí s bujnou vegetací. S rozmanitostí krajiny souvisí i klima. Jižní pobřeží má klima středomořské s vysokým procentem slunečných dnů, s letními teplotami mezi 23 - 30 °C. Je zemí radostnou a optimistickou, smyslnou a vlídnou, která má co nabídnout milovníkům umění a historické atmosféry i těm, kteří se chtějí jen tak toulat stíny kroků fascinujícího flamenga.

V letošní sezóně jsme pro Vás opět připravili pobyty v katalánské části Španělska na pobřeží Costa del Maresme. Nabízíme Vám námi osvědčené a svojí polohou atraktivní hotely včetně kvalitních služeb za přijatelné ceny. Mezi nejvyhledávanější letoviska patří Malgrat de Mar, Santa Susana a Pineda de Mar, kde Vás zaujmou dlouhé pláže pokryté pískem, palmové promenády, uličky se spoustou obchůdků, restaurací a nočních barů, kde se můžete bavit až do rána.

Calella

Hlavní turistické středisko na pobřeží, které je rozděleno na 2 části - starou se starobylými uličkami a novou, moderní čtvrť. Naleznete zde řadu restaurací, obchodů a dalších turistických lákadel. Přes den se můžete slunit a ralaxovat na široké písčité pláži, jejíž délka přesahuje 3 km, večer se pak bavit v malebných hospůdkách, kavárnách či barech ve starém městě. Mladší určitě nepohrdnou návštěvou některé diskotéky či nočního klubu, které jsou otevřené až do časných r

Hotel Santa Monica ***+  Calella ( kód TRE 6559)

Hotel leží 200 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a 400 m od centra.

Ubytování

Klimatizované 2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím, balkonem, sociálním zařízením, TV+SAT a telefonem. Trezor za poplatek.

Vybavení

kavárna, bar, bazén pro dospělé i pro děti, terasa s lehátky, klimatizované společenské prostory, internet, Wi-Fi (zdarma), směnárna, denní i večerní animace, dětské hřiště, kulečník, herní automaty, lednice: poplatek (4Eur/den), fén (depozit 10Eur).

Stravování

plná penze - švédské stoly.
 

 

SLEVY:

 • dítě do 13 let jako 3. osoba na pokoji ZDARMA - platí pouze 2.500 Kč
 • dítě do 13 let jako 4. osoba na pokoji -50% (při dvou plně platících osobách na pokoji)
 • 10% z ceny zájezdu pro 3. a 4. osobu na pokoji.
 • při spojení dvou termínů a vlastní dopravě sleva 2.000,-Kč

Cena zahrnuje

 • dopravu zahraničním busem s WC, klimatizací,DVD a mini barem
 • 7x ubytování s polopenzí ( švédské stoly)
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

 • komplexní pojištění 350,- Kč/osoba.

Příplatek  

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2.400,-Kč u všech hotelů

Fakultativní výlety

(možno zakoupit u delegáta v EUR ve Španělsku.)
 • Celodenní výlety:  Bacelona, Andorra, Port Aventura - „španělský Disneyland“ poblíž Salou, Water World - vodní zábavní park v Lloret de Mar, Marineland - vodní středisko, vystoupení delfínů, lachtanů, skluzavky, tobogány, bazén.
 • Večerní výlety:  Flamengo show, Středověká večeře - stylová večeře na hradě s rytířským představením, ukázky tanců.