Čechy

Čechy

Konstantinovy Lázně


Specializují se na stavy po infarktu myokardu, operacích srdce, aorty a velkých cév, ischemická choroba srdeční, stavy po operaci srdečních vad, stavy po operacích varixů, hypertenzní nemoc,choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí..

Třeboň


Specializují se zde na bolestivé stavy páteře a kloubů, poúrazové a pooperační stavy,stavy po kloubních náhradách,artrózy,revmatická onemocnění, Bechtěrevova nemoc,dna, bolestivé stavy měkkých tkání. Neméně důležité a oblíbené jsou pobyty zaměřené na rekondiční a relaxační terapie, regenerace těla,navození psychické pohody a odpočinku..

Poděbrady


Přírodním léčivým zdrojem se stala minerální uhličitá voda. Lázně se specializují na léčení chorob srdce a cév,cukrovky a léčbu pohybového aparátu.

Mšené


Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí,záněty nervů, pooperační stavy, funkční onemocnění páteře, ploténkové syndromy, nemoci z povolání, osteoporóza.

Mariánské Lázně


Lázně se specializují na nemoci ledvin a močových cest,nemoci nervové,nemoci zažívacího ústrojí,nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí,nemoci dýchacích cest,nemoci kožní a pohybového ústrojí.

Jeseníky


Spojení mikroklimatu a vodoléčebných postupů je ideální kombinací pro léčení horních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, chorob štítné žlázy, nemocí psychických, ženských a nemocí kůže. Speciální individuální programy pro léčbu pohybového aparátu.

Bechyně


V překrásném údolí řeky Lužnice, které je překlenuto architektonicky zajímavým mostem, se 20 km od Tábora nachází město Bechyně se slavnou historií.

Bohdaneč


Léčí se zde zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózy, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevova choroba, poúrazové,předoperační, pooperační a bolestivé stavy pohybového aparátu.

Jáchymov


Léčí se zde nemoci pohybového aparátu (artrózy,revma,Bechtěrevova choroba),stavy po úrazech a operacích, nemoci periferního nervového systému(neuritida,neuralgie),kloubní komplikace,dna a asteoporosa.

Vráž


Lázně se specializují na neurologické onemocnění s poruchami pohybového aparátu.

Luhačovice


Lázně se specializují na dýchací ústrojí, poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu. Lázně nabízejí i individuální léčebné a relaxační pobyty.

Karlovy Vary


Nemoci trávicího ústrojí, nemoci metabolické, nemoci pohybového ústrojí.

Teplice nad Bečvou


Lázně se specializují na nemoci srdce a cév (stavy po prodělaném infarktu myokardu, po zánětech srdečního svalu, chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak I.-III. stupně, ischemická choroba dolních končetin, stavy po zánětech žil, chronická onemocnění žilního a lymfarického systému aj.

Teplice v Čechách


Specializují se na onemocnění pohybového ústrojí, nemoci oběhového ústrojí, nervová a duševní onemocnění, nemoci z povolání

Jánské Lázně


Specializují se na choroby nervového ústrojí, pohybového ústrojí, nervosvalové onemocnění..

Velichovky


Specializují se na nemoci pohybového ústrojí, poúrazová léčba, léčba před a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad.

Lázně Libverda


Specializují se na nemoci pohybového ústrojí, poúrazová léčba, léčba před a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad.

Harrachov


Jedno z nejhezčích středisek zimních sportů a rekreace v Čechách.

Lednice


Lednice nacházející se na jižní Moravě v Lednicko-valtickém areálu získalo lázeňský statut teprve v roce 2009 a stalo se tak nejmladším lázeňským městem v České republice.
Lednicko-valtický areál je rájem historických památek, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí. Je označován za perlu Moravy či hlavní město vína.

Františkovy Lázně


Světově proslulé Františkovy Lázně, součást tzv. Lázeňského trojúhelníku v Západních Čechách, byly založeny na podnět chebského občana a městského lékaře dr. Bernharda Adlera. .
 
 

Bělohrad


Lázně Bělohrad se nacházejí v malebném podkrkonošském kraji. Historie lázní Bělohrad sahá do r. 1872