Chorvatsko - Makarská riviéra

Chorvatsko - Makarská riviéra

 

Podaca 2011

Makarská zde

  • Sleva 9% do 30.01.2011  - levná dovolená!

Je klidné a příjemné letovisko na Makarské riviéře pokládané za nejkrásnější  oblast Jadranu. Všudypřítomná vegetace, upravené oblázkové pláže, průzračně čisté moře, kulisa horského masivu Biokovo - to vše vytváří předpoklady pro Vaši ideální dovolenou. Stín borovic a absence automobilové dopravy v blízkosti pláže jsou ideální pro strávení dovolené s dětmi. Se sousedními středisky je Podaca propojena pravidelnou autobusovou dopravou.

 

Vila Jelena a vila Iva

 

 

Tučepi 2011

 

  • Sleva 9% do 30.01. 2011 ( vila Vinka) - ceny jako v roce 2010

vyhledávané turistické středisko asi 3 km od Makarské, moderní rekreační místo rozložené malebně podél dlouhé široké oblázkové pláže s průzračnou vodou, které se táhnou až do sousední Podgory. Centrum města projdete dlouhou pěší zónou s obchody, restauracemi, naleznete zde banku, bankomat. Do Makarské jezdí každých 30 minut hromadná doprava, podél moře vede turistická stezka pro chodce.

 

 

Makarská

Nejznámější, velmi rušné a oblíbené letovisko stejnojmenné riviéry leží v široké zátoce s proslulými plážemi. Oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře jsou lemované borovými háji. Makarská nabízí široké možnosti pro sportovní vyžití: tenis, míčové sporty, turistika (možnost vysokohorských túr do pohoří Biokovo), cyklistika a jeskyňářství. Velmi dobré podmínky pro vodní sporty: podmořský rybolov, potápění. Půjčovny sportovních potřeb, kol, mopedů, aut a lodí. V rámci festivalu Makarské léto se konají také kulturní akce, zahrnující divadelní koncerty vážné, folklorní, rockové a populární hudby, divadelní představení, které se konají především na otevřených prostranstvích města.
 

 

Trogir

 

 

Nachází se 3 km od historického centra Trogiru. Upozorňujeme klienty na blízkost mezinárodního letiště Split. Toto je vzdáleno od města Trogir asi 2 km. Vila je situována v Segetu Dolním a je vzdálena pouze 30 m od pláže. Vila má 23 pokojů, tudíž je zde rodinná atmosféra. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, restauraci (pro děti jsou zde dětské židličky), terasu s výhledem na moře. Je zde částečná komunikace v českém jazyce. Pláže jsou s drobnými kamínky, vzdálené cca 30 m a v blízkosti se nachází velká pláž hotelu Medena, na které je k dispozici dostatečný počet parkovacích míst. Do Trogiru je možné využít pravidelné lodní a autobusové dopravy.

ZUMBA, AEROBIK 01.07.-10.07.2011 s Janou a Alenkou (poslední volná místa)

zumba je taneční fitness hodina plná enrgie, závaby a skvělé hudby při které propotíte veškeré oblečení a spálíte spoustu kalorií. Je to bezvadná aktivita nejn pro Vaši Vaše tělo, ale také mysl.
aerobik má několik tváří - relaxační cvičení, bodystyling, posilování, krokové variace - je zaměřeno na zlepšení všech složek fyzické zdatnosti.