Hotel Villa Kairos*** a Villa Babič***

Hotel Villa Kairos*** a Villa Babič***
  • SPECIÁLNÍ AKCE
  • nové a nižší ceny

 (webové stránky se momentálně
upravují, níže uvedený pobyt je již v prodeji. Více info v c.a.Yvetta)

Hotel Villa Kairos*** a villa Babič*** (kód TRE 6659)

   

Oblíbené letovisko DONJI SEGET leží na Trogirské riviéře, cca 25 km severozápadně od Splitu. Starobylé město Trogir je z místa ubytování vzdáleno cca 3,5 km (pravidelné lodní i autobusové spojení). Historická část města, ležící na malém ostrůvku (s pevninou spojena kamenným mostem), je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Vzdálenost z Prahy je cca 1050 km.

   

Výhody :

* poloha blízko pláže s pozvolným vstupem do moře
* vhodné prostředí i pro rodiny s malými dětmi
* příjemná, klidná a rodinná atmosféra
* v blízkém kempu široká nabídka sportovního vyžití
* wifi připojení ve vstupní hale - bezplatně

Poloha:

Hotel Villa Kairos a Villa Babič se nachází cca 80 m od moře a 150 m od pobřežní promenády s upravenými plážemi - drobné kamínky (lehátka a slunečníky za poplatek), množstvím restaurací, stánků, obchodů a dětským hřištěm, na konci promenády se nachází nudistická pláž. Do centra 3,5 km vzáleného Trogiru se lze pohodlně dostat lodí nebo hotelovým mikrobusem (cena cca 15,-Kč/os./1 osoba). Součástí hotelu Villa Kairos je minimarket se základními protravinami a prostorná terasa s výhledem na moře nabízející možnost romantického večerního posezení.

Ubytování:

Villa Kairos*** klimatizovaný hotel, ve 2lůžkových klimatizovaných pokojích s možností jedné přistýlky, vlastní příslušenství a balkon s výhledem na moře. Na chodbě k dispozici společná lednice, SAT/TV. Hotel poskytuje bezplatně připojení k internetu ve vstupní hale prostřednictvím Wi-Fi.

Villa Babič*** luxusní klimatizovaná studia pro 2-4 osoby - vybavený kuchyňský kout, lednice, vlastní příslušenství, terasa výhled smě na moře, SAT/TV

 

   

STRAVOVÁNÍ:

polopenze v klimatizované restauraci hotelu Villa Kairos, snídaně formou bufetu - švédský stůl, večeře - výběr ze 3 menu (polévka, hlavní chod, desert), salátový bufet u večeře. Možnost dokoupení 7 obědů za příplatek 1.150,-Kč/os./pobyt

   

CENA ZAHRNUJE:

• dopravu zahr. busem s WC, klimatizací, DVD a mini barem
• 7x ubytování včetně klimatizace
• 7 x polopenzi
• pobytovou taxu
• služby delegáta
• pojištění CK proti úpadku
 

CENA NEZAHRNUJE: 

komplexní pojištění 350,-Kč/os.

SLEVY: 

 vlastní doprava 1.200,- Kč/os., druhý týden pobytu 1.400,-Kč/os.
 

NABÍDKA VÝLETŮ:

Dubrovník, Národní parky Krka, NP Krka –Šibenik, okružní plavba lodí na ostrovy Šolta a Čiovo s rybím piknikem a neomezenou konzumací nápojů.

Všechny výlety se hradí na místě u našeho delegáta. Uvedené ceny jsou orientační.

Národní park Kornati
plavba lodí k souostroví tvořené více než 140 ostrovy; křišťálově průzračná voda, neobydlené ostrůvky s bohatou vegetací, možnost koupání v zátokách 40 € / os.

Národní park Krka
národní park o rozloze 142 km2; množství vodopádů, jezer a peřejí na řece Krka protékající kaňonem, kláštery Krka a Visovac, kaskády Skradinski buk 38 € / os.


Výlet lodí
vyhlídková plavba lodí podél pobřeží; možnost koupání v přírodních zátokách špatně dostupných či vůbec nepřístupných z pevniny 12 € / os.


Rybí piknik
plavba podél pobřeží; ochutnávka rybích specialit připravených dle místních zvyklostí, vynikajícího vína, možnost koupání v přírodních zátokách 28 € / os.

Šibenik
malebné město stojící na strmých svazích nad zálivem u ústí řeky Krka; katedrála Sv. Jakuba ve stylu benátské gotiky, palác Foscolo, Biskupský palác 28 € / os.