Soukromí Mate

Soukromí Mate

   

(webové stránky se momentálně
upravují, níže uvedený pobyt je již v prodeji. Více info v c.a.Yvetta)

 

Vodice ( kód PELH 552)

Okouzlující městečko s nádherným palmovým nábřežím a promenádou je situováno v malém zálivu obklopeném vinicemi a borovými háji. Pojmenováno bylo podle četných pramenů pitné vody, které zde na několika místech vyvěrají. Oblíbeným cílem procházek je marina, kde kotví řada výletních a rybářských lodí. Je zde také tržiště s rozsáhlou nabídkou čerstvého ovoce, zeleniny a ryb. Letovisko je ideální pro klienty, kteří se chtějí vedle koupání věnovat i jachtingu či potápění. Potápěčská škoda pořádá v hlavní sezóně i velice oblíbené "podmořské fotosafari". Aktivním návštěvníkům jsou k dispozici tři tenisové areály, fotbalové a volejbalové hřiště a minigolf. Večer Vás jiště zlákají disko kluby, noční bary, restaurace či kasino. Hlavní pláž, tzv. "Modrá" (Plava plaža), je oblázková, doplněná betonovými platy a skalními plošinami, pozvolna se svažující do moře a je dlouhá 4 km.

Soukromí Mate

ubytování v soukromí asi 400 m od moře, dvou a třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a balkóny, u vilky příjemné venkovní posezení.

Stravování:

v chorvatské restauraci asi 100 m od ubytování, bufetová rozšířená snídaně, večeře polévka, hlavní jídlo - výběr ze tří chodů (třetí chod pro vegetariány), salátový bufet.

 

Cena zahrnuje:

  • ubytování 7 nocí /8 dní
  • autokarovou dopravu
  • polopenzi v chorvatské restauraci ( bufetová rozšířená snídaně, večeře - polévka, hlavní jídlo výběr ze tří chodů, salátový bufet)
  • pobytovou taxu
  • pojištění dle zákona 159/1999 Sb. proti úpadku

Odjezdová místa:  Praha, Vlašim, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Jihlava

Slevy

  • vlastní doprava nebo spojení termínů 800,-Kč/osoba

Nepovinné příplatky:

cestovní pojištění 180,-Kč (léčebné výlohy 2.000 000,-Kč) nebo 300,-Kč dosp.os./týden (včetně 80 % náhrady odstupného z důvodů vyšší moci), děti do 15 let 50 % sazba

sedadlo extra navíc v autobuse 1.950,-Kč