Soukromí Roso

Soukromí Roso

 

  • Rodinná dovolená

(webové stránky se momentálně
upravují, níže uvedený pobyt je již v prodeji. Více info v c.a.Yvetta)

Makarská ( kód PELH 552)

tento 60 km dlouhý úsek, začínající letoviskem Brela a končící letoviskem Gradac, patří mezi nejvyhledávanější chorvatská přímořská místa pro okouzlující pláže, blankytně modré moře a širokou škálu možností pro oddych, zábavu a sportovní aktivity. Ráz krajiny tvoří horský masiv pohoří Biokovo s nejvyšší horou Sv. Jure (1762 m.n.m) chrání celou oblast před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí, s neopakovatelnými výhledy na celou riviéru a okolní ostrovy. Makarská riviéra je vyhlášená čistotou vody a pláží, mnohé z nich jsou oceněné modrou zástavou. Najdete zde zajímavá místa pro dobrodružství i romantické procházky přírodou.Město MAKARSKA (20 000 obyvatel) - centrum Makarské riviéry ležící cca 70 km jižně od Splitu je jedním z turisticky nejpřitažlivějších míst v Chorvatsku. Návštěvník by si určitě neměl nechat ujít promenády plné rušného života s četnými atrakcemi, které zpříjemňují denní i noční život. Centrum města je bohaté na kulturní a historické památky. Najdete tu muzeum mušlí ve františkánském klášteře, barokní kotel sv. Marka na starobylém náměstí, sportovní areál a disko kluby. Spolu s krásným koupáním a oddychem pod borovicemi je to oprávněně a přirozeně centrum riviéry.

Soukromí Roso

ubytování v soukromí asi 250 m od moře, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, všechny pokoje mají vlastní příslušenství, ledničku, posezení na terase.

Stravování:

v restauraci cca 200 m od ubytování - kontinentální snídaně, večeře - polévka, hlavní jídlo (výběr ze dvou až třech chodů den předem)

  

Cena zahrnuje:

  • ubytování 7 nocí /8 dní
  • autokarovou dopravu
  • polopenzi
  • pobytovou taxu

Odjezdová místa:  Praha, Vlašim, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Jihlava

Slevy

  • vlastní doprava nebo spojení termínů 800,-Kč/osoba

Nepovinné příplatky:

cestovní pojištění 180,-Kč (léčebné výlohy 2.000 000,-Kč) nebo 300,-Kč dosp.os./týden (včetně 80 % náhrady odstupného z důvodů vyšší moci), děti do 15 let 50 % sazba

sedadlo extra navíc v autobuse 1.950,-Kč