Lido di Jesolo - Hotel Verdi

Lido di Jesolo - Hotel Verdi

(webové stránky se momentálně
upravují, níže uvedený pobyt je již v prodeji. Více info v c.a.Yvetta)

 

Lido di Jesolo je největší přímořské letovisko na východní straně benátské laguny se může pochlubit nejen patnáctikilometrovou písečnou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, ale i rušným denním i nočním životem a blízkou vzdáleností od Benátek (pouhých 21 km). Podél letoviska vede 4 km dlouhá promenáda s obchůdky, restauracemi, kavárnami, diskotékami a obchody, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak sportovci (vodní sporty, tenis, golf, cyklistika, vodní park Aqualandia, lunapark Jesolandia, trekking, plachtění, atd.), tak i turisté toužící po kultuře. Lido di Jesolo každoročně získává prestižní ocenění Modrá vlajka, které uděluje evropská komise za kvalitu a čistotu pláží a služeb s tím spojených, což garantuje jejich vynikající úroveň.

 

Lido di Jesolo - hotel Verdi*** (JANE269)

     

 

čtyřpatrový hotel se nachází v centrální zóně letoviska, cca 1 km od Aqualandie, soukromá pláž jen 80 m od hotelu, k dispozici plážový servis (slunečník + 2 lehátka)

  

Cena zahrnuje:

  • 7 x ubytování
  • 7 x polopenze
  • plážový servis
  • služby delegáta
  • zákonné pojištění CK

 

Fakultativní příplatky:

doprava autobusem 2.090,-Kč/osoba, 1.990,-Kč/dítě do 12 let, pojištění léčebných výloh do zahraničí (možno sjednat v naší CK), plná penze 1.990,-Kč/osoba, na místě: dětská postýlka 8 Eur/den