Slevy, akce, děti zdarma

do 20. 11. můžete pro svou příští letní dovolenou využít velké slevy při včasné rezervaci - slevu minimálně 17 % pro dospělou osobu anebo koupit leteckou dovolenou pro dítě za ceny již od 99 Kč.

 

2 děti ZDARMA + 15% SLEVA na dospělou osobu nebo 21% sleva na dospělou osobu. Symbolická záloha od 1 000 Kč na osobu, parkování na letišti zdarma a nabídka Promo pokojů za zvýhodněné ceny.

 
Alexandria - léto

Do 30. 11. s garancí nejnižší ceny. Pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete ho kdykoli až do odjezdu v naší nabídce levněji, vyplatíme Vám rozdíl mezi cenou, kterou jste již zaplatili a cenou nabízenou a navíc přidáme 500 Kč!

 
Fischer - last minute

1 dítě do 18 let zdarma a další 2 jen za cenu letenky nebo sleva až 20 160 Kč pro každou dospělou osobu. 100% záruka nejnižší ceny, záloha jen 990 Kč na osobu. Možnost bezplatné změny termínu, destinace nebo hotelu ještě týden před odletem.

 
FIRST MINUTE 2015 - dovolená na Jadranu

Při včasném nákupu můžete získat slevu na vaši dovolenou až ve výši 40 %. Opět se můžete těšit na všemi oblíbený Neptun klub s animačním programem pro děti i dospělé. 

 
Fischer - last minute

Sleva First minute až 15% na letecké a autokarové zájezdy nebo až 3 děti do věku 18 let zcela zdarma.

 
Fischer - last minute

Superbonus 2000 Kč za rychlé rozhodnutí, dítě ZCELA ZDARMA nebo pouze za cenu letenky, sleva za včasnou rezervaci až 30% z ceny ubytování a stravy a bezplatná změna zájezdu 10 dní před odjezdem.

 
Fischer - last minute

Výběr oblíbených kapacit pro rodinnou dovolenou 
NÁŠ TIP: Chorvatsko - ostrov Krk, Novi Vinodolski