Letní nabídka

Letní nabídka
Chorvatsko

Chorvatsko - s hlavním městem Záhřeb - patří mezi naše nejoblíbenější turistické destinace již po desetiletí.
Průzračně čistý Jadran a romantické pláže Vás nikdy nezklamou.

 

Itálie (staročesky Vlachy, italsky Italia) - kolébka historie, země  kvalitní gastronomie, skvělého vína a písečných pláží vhodných pro dětské vyžití.

 

Dovolená v Bulharsku 2014, to je ubytování za nejnižší ceny. Nabízíme dovolenou v nejoblíbenějších a nejkrásnějších destinacích Bulharska.

 

Řecko, to ale nejsou jen historické památky, ale také nezapomenutelná atmosféra, kterou tvoří zelené olivové háje, cikády, útulné kavárny a taverny, nádherné pláže…

 

Francie - země neomezených možností. Francie je kolébkou turistického ruchu a módy. Můžeme zde najít mnoho pamětihodností. V roce 2008 byla Francie nejnavštěvovanějším místem Evropy a v roce 2009 se stala dokonce nejnavštěvovanějším místem celého světa.

 

Krásná a rozmanitá země s temperamentním národem - tančícím flamengo a nádhernými památkami.

 

Slovinsko je rozmanitá země s překrásnou přírodou, kde si můžete vychutnat jak horské, tak přímořské klima. Jsou zde nádherné hory, lázně, wellness...

 

Německo sice leží ve stejném klimatickém pásu, jako Česká republika, díky své rozloze a geografické poloze, kdy je Německo svíráno mezi severní moře a vysokohorské masivy Alp, se zde počasí mění region od regionu...

 

Maďarsko vám poskytne všechny možnosti rekreace, po kterých zatoužíte. Na své si zde ale nepřijdou milovníci slané vody a mořských vln, neboť mořem Maďarsko nedisponuje.

 

Černá Hora je znamenitá destinace, která v sobě skrývá nespoutanou krásu v podobě magických a divokých hor, rozsáhlé a pestré zeleně, tyrkysově-křišťálovým mořem a překrásných pláží.