Letní nabídka - Výlety

Letní nabídka - Výlety

Výlety

 

Ve spolupráci s naší partnerskou CK v Bulharsku pro Vás připravili v každé destinaci zajímavou nabídku fakultativních výletů. Konkrétní objednávku včetně platby, případnou reklamaci uplatníte přímo na místě u našeho delegáta.

Istanbul

1-2 denní zájezd

Program výletu:

  • 1. den – příjezd do Istanbulu v dopoledních hodinách, ubytování v hotelu. Odpoledne návštěva bazaru, prohlídka památek: Modrá mešita, Agia Sophia, Topkapi. Večer fakultativní výlet lodí po Bosporu.
  • 2. den – snídaně v hotelu, volný čas na nákupy, cca v 16 hod odjezd z Istanbulu.
Občané ČR již nepotřebují pro výlet do Turecka vízum, musí mít ale platný cestovní pas (ne pouze OP)

Sozopol + výlet lodí

Autobusový zájezd s výletem lodí kolem skalnatých útesů a ostrovů okolo Sozopolu. Sozopol je staré rybářské městečko, jehož úzké, kamením dlážděné uličky se klikatí kolem starých domků. Původní osada na poloostrově - Apollónia Pontská byla založena v r. 609 př.n.l. řeckými kolonisty.

Nesebar

Polodenní autobusový výlet do historického městečka Nesebr, kde navštívíte starou část města s křivolakými uličkami, dřevěnými domky, části městských hradeb z byzantské éry i dvě tisíciletí starý přístav. Město je památkovou rezervací UNESCO.

Bulharská vesnice

Autobusový zájezd. Večer strávíte v typické horské vesnici v krásném zákoutí pohoří Strandža. Restaurace v lidovém stylu pod širým nebem Vás uvítá výbornou kuchyní a vínem. Součástí večera je zajímavý folklórní program - temperamentní písně, tance a nestinarský tanec - tanec bosýma nohama na rozžhaveném uhlí.

Piknik na lodi

Z Primorska nebo Kitenu - výlet lodí s piknikem v opuštěném zálivu (pečení ryb, víno), koupání.

Rybolov

Vyjížďka na moře se zkušeným rybářem.

Potápění

Jak pro začátečníky, tak pro pokročilé za asistence profesionálního instruktora (cca 3-4 hod včetně odvozu na místo potápění).

Safari

Půldenní pojížďka ve speciálních armádních "gazíkách".Adrenalinová jízda po horských a lesních cestách se zkušenými instruktory.Zajímavé zastávky např. u výrobce dřevěných sudů na víno nebo u výrobce medu spojené s ochutnávkami. Výlet je zakončen piknikem.