Narcisový festival a botanická zahrada v Linci

Narcisový festival a botanická zahrada v Linci

NARCISOVÝ FESTIVAL A BOTANICKÁ ZAHRADA V LINCI

 
SLEVA 10% PŘI REZERVACI DO 15.1.2013
 
Novinka !!!

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 5.30 hod. Botanická zahrada v Linci (cca 3 EUR) - zahrada patří k nejkrásnějším v Evropě. Na ploše 4,2 ha je k vidění okolo 10.000 různých rostlinných druhů. Na úplné evropské špičce je zahrada v pěstování kaktusů. Naleznete zde vstupní dům s velkým bazénem s tropickými viktoriemi královskými či s masožravými rostlinami, tropický skleník - prostředí děšťového pralesa, velký pavilon s kaktusy - až 1.000 druhů. Orchidejový skleník. Poslední pavilon je věnovaný chryzantémám, fuchsiím a dalším jarním květinám. Na venkovních plochách vás čeká rakouská flóra. Alpinum, mokřad, rosárium, atd. V případě, že dáte přednost městu Linec - můžete si vybrat například z jízdy nejstrmější adhezní dráhou na světě přímo z centra na vrchl Pöstlingberg, z návštěvy galerie moderního umění Lentos či z muzea budocnosti, kterým Ars Elektronica jistě je... nebo si sednete do kavárny na linecký dort... Nocleh v hotelu *** v Bischofshofenu. 
2. den: Dopoledne Narcisové autokorzo v lázních Bad Ausee. Odpoleldne lodní korzo na jezeře Grundlsee. Návrat do Prahy do půlnoci.

          

Termín
Cena dospělý
Dítě do 14,99 let
01.06.-02.06.
2.990,-Kč
2.392 ,-Kč

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

 

Cena zahrnuje:

dopravu, průvodce, 1x nocleh v hotelu *** včetně snídaně, vstupenku na festival (v ceně cca 12 EUR), pojištění proti úpadku CK.

Příplatek:

večeře: 450 Kč

1/1 pokoj: 300 Kč