Narcisový festival v solné komoře

Narcisový festival v solné komoře

Narcisový festival v solné komoře

SLEVA 10% PŘI REZERVACI DO 15.1.2013

Jezdíme od roku 1992!!!

Oblíbený cíl turistů z celého Rakouska a Bavorska. Tradiční exkluzivní nabídka naší kanceláře na největší alpský festival narcisů. Během programu uvidíte květinové autokorzo s vozy, které jsou vyzdobeny tisíci květů divokých narcisů. Uvidíte např. slona v životní velikosti (z narcisů), zámek, velblouda či cokoliv na co přijde fantazie místních lidí, kteří tráví týden před vlastní akcí dlouhé hodiny výrobou a výzdobou alegorických výjevů z narcisů. Uvidíte i narcisovou louku, což je pastva nejen pro oči, ale zejména pro čichové buňky. Opět máme na nedělní odpoledne nový program – pobyt v Bad Ischlu s doporučením na fantastické nové termální bazény…. nebo Císařská vila, městečko, lanovka,….

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy ve 23.45 hod.
2. den: Dopoledne: Alpské narcisové louky v údolí Almtal, jezero Almsee pod hřebenem pohoří Totes Gebirge - cca hodinová procházka panenskou přírodou. Odpoledne: St. Wolfgang - pro zájemce výjezd více než 100 let starou ozubnicovou dráhou o 1000 m výše nad jezero Wolfgangsee - na vrchol Schafberg (1782 m). Z vrcholu je výhled na nejkrásnější jezera Solné komory včetně největšího rakouského alpského jezera Attersee dlouhého 20 km, na velká jezera Mondsee a Wolfgangsee a na řadu jezer menších. Pokud se výletu nechcete zúčastnit, můžete prožít příjemné odpoledne ve Sv. Wolfgangu (světoznámé oltáře Pachera a Schwanthalera, Muzeum panenek, Bílý koníček, půjčovna elektrolodí, možnost projížďky parníkem, vyhlídkový procházkový okruh do Stroblu po galériích na skalní stěně spadající do jezera. Nocleh v hotelu *** v oblasti Solné komory.
3. den: Dopoledne Narcisové autokorzo - krojovaný průvod,kapely, autoveráni, aleogrické vozy s obřími sochami z desetitisíců divokých narcisů.
Odpoledne Bad Ischl - termálky - vnitřní bazén s masážními lehátky, obří whirlpool se solnými parními vývěry, venkovní bazén, divoký kanál v zahradě, ...... nebo městečko nebo lanovka na Katrin .....Návrat do Prahy do půlnoci.
Termín
Cena dospělý

Dítě do 14,99 let

30.05. - 02.06.2013
2990,-Kč
2.392,-Kč
 
                                                                      Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.
 
 

Cena zahrnuje:

dopravu, ubytování v hotelu *** s bazénem včetně snídaně, průvodce, vstupenku na festival (v ceně cca 12 EUR), pojištění proti úpadku.

Příplatek:

večeře: 450 Kč

1/1 pokoj: 300 Kč

 

Víte, že největší socha je z 30 tisíc květů narcisů?
Víte, že na trhání a výzdobě spolupracuje 3000 lidí?
Víte, že se trhání a průvodu účastní 650 dětí?