Mozartovy Vánoce

Mozartovy Vánoce

MOZARTOVY VÁNOCE V SALZBURKU, na zámcích i u jezer

Předvánoční víkend s klidným programem a s kontrastem dvou adventních "jedniček" - pohádkového Salzburku a kouzelného jezera Wolfgangsee. K tomu adventní trhy na zámcích Hellbrunn a Mondsee a v pevnosti Hohonwerfen.

5 LET V NABÍDCE, HOTEL**** v centru známého skokanského střediska v Bischofshofenu

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy ve 23.45 hodin.
2. den: Adventní Salzburk - prohlídka města a volno k návštěvě adventních trhů před dómem, na náměstí u zámku Mirabell a v pevnosti vysoko nad městem. Nádherně vyzdobená ulice Getreidegasse. V odpoledních hodinách pro Vás máme dvě lahůdky - adventní trh v zámku Hellbrunn a adventní trh v pevnosti Hohenwerfen. Nocleh v hotelu **** v centru známého skokanského střediska (Turné 4 můstků) v Bischofshofenu.
3. den: Zastávka na adventních trzích u baziliky a v zámku Mondsee. Advent na jezeře Wolfgangsee, což je v posleních letech jeden z hlavních rakouských adventních magnetů. Adventní trhy ve třech letoviscích - St. Wolfgang se slavným kostelem a roztomilými uličkami, Mozartovský St. Gilgen a Strobl s výstavou betlémů a živými jesličkami. Mezi jednotlivými městečky a jejich adventními trhy jezdí flotila lodí, které se potkávají u obří 19 m vysoké zářící lucerny uprostřed jezera, kolem které plavou zářící hvězdy. Například loni bylo každé městečko osvětlené jedním vánočním symbolem - Strobl svítícími kometami (bývá tu i 6 m dlouá kometa ukotvená v jezeře). St. Wolfgang lucernami s St. Gilgen adventními svícemi.... Možnost projížďky kočárem, možnost výjezdu zdejší zubačkou Schafbergbahn s punčem na vyhlídkovou plošinu.... Letošní novinka - lanovkou do výšky 1500 m na betlém v životní velikosti vysoko nad jezerem. Jedno z nejkrásnějších adventních míst Rakouska s pohodou a dostatkem času. Odjezd kolem 17.hodiny. Návrat do ČR do půlnoci.  

 
Termín
Cena dospělý
Cena dítě do 15 let
07.12.-09.12.2012
2.900,- Kč
2.320,- Kč
06.12.-08.12.2013
   
 
Dětská cena platí při ubytování v pokoji se 2 dospělými osobami - 20% za každé dítě do 15 let
 
Cena zahrnuje:

dopravu, 1x nocleh ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Bischofshofenu s bufetouvou snídaní, služby průvodce, pojištění proti úpadku.

Příplatky:

veřeře v hotelu: 450 Kč
pokoj 1/1: 300 Kč

Odjezdová místa: TRASA A

VÁŠ HOTEL**** v centru Bischofshofenu

hotel pod masivem Hochkönig. Zcela nové moderně vybavené pokoje v kombinaci s tradičními rakouskými sály a sálky v přízemí hotelu, které jsou obloženy dřevem, kde naleznete kachlová kamna či trofeje ulovených zvířat - to je ideální kombinace komfortního bydlení a přitom velmi útulného prostředí. Hotel leží přímo v centru města jen pár kroků od obchodních ulic, nedaleký impozantní skokanský stadion s největším můstkem na světě s umělým povrchem, kde každoročně končí nejznámější skokanský souboj Turné 4 můstků.... to vše zkrátka přináší pohodu příjemného bydlení. Pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, rádiem a satelitní TV. Nové panoramatické wellness, které je ve 4.patře hotelu, nabízí sauny.

Francie Francie Francie Francie
Francie Francie